SPZOZ Sanok zgłoszony przez pacjentów do nagrody w plebiscycie HIPOKRATES 2022

Gazeta Codzienna Nowiny poinformowała, że nasza placówka medyczna została zgłoszona przez pacjentów do nagrody w akcji HIPOKRATES 2022 – największym plebiscycie medycznym w Polsce, który w województwie podkarpackim jest prowadzony przez ten dziennik.
Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już dziś 17 sierpnia 2022 r.
Oddać swój głos można klikając w poniższy link:

https://nowiny24.pl/p/kandydaci/1013479

Wszystkie dodatkowe informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem:

www.nowiny24.pl/hipokrates


informacja o zgłoszeniu SPZOZ Sanok przez pacjentów do nagrody w plebiscycie HIPOKRATES 2022


Treść listu gratulacyjnego dostępna cyfrowo:

Szanowni Państwo,
Mam zaszczyt poinformować, że SPZOZ Sanok jest wśród placówek medycznych nominowanych do nagrody Szpital Roku.
Pacjenci zgłosili Państwa placówkę do wyróżnienia w ramach wielkiego Plebiscytu Medycznego HIPOKRATES 2022 prowadzonego w naszym regionie przez „Gazetę Codzienną Nowiny”, a w całej Polsce przez wszystkie dzienniki regionalne Polska Press Grupy i serwis www.stronazdrowia.pl.
W plebiscycie, głosami czytelników i internautów, zostaną przyznane zaszczytne tytuły dla placówek ochrony zdrowia w naszym województwie. Celem akcji jest docenienie miejsc, które cieszą się największym zaufaniem pacjentów, są dobrze zarządzane i mają profesjonalny personel.
Gratuluję serdecznie nominacji do nagrody w kategorii Szpital Roku, która jest wyrazem uznania i docenienia Państwa pracy.
W plebiscycie, który jest prowadzony pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia, laureaci zostaną wybrani w głosowaniu zarówno w każdym mieście i powiecie, jak i w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Podsumowaniem akcji będzie najpierw uroczysta gala wojewódzka, a następnie ogólnopolska gala, która odbędzie się 2 grudnia br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Objęło ją patronatem Ministerstwo Zdrowia.
Wszystkie informacje o akcji HIPOKRATES 2022 można znaleźć w internecie pod adresem www.nowiny24.pl/hipokrates. W związku z nominacją zachęcamy także do wypełnienia formularza pod adresem www.nowiny24.pl/nominowani, w którym można uzupełnić swoją prezentację w plebiscycie i potwierdzić dane związane z nominacją.
Raz jeszcze serdecznie gratuluję i życzę wszelkiej pomyślności i wielu głosów w plebiscycie.

Z wyrazami szacunku
Katarzyna Niedzwiecka
Główny koordynator
Plebiscytu Medycznego
HIPOKRATES 2022