Wyniki badań online – nowe możliwości dla pacjentów laboratorium

Informujemy, że od listopada 2023r klienci indywidualni wykonujący badania w Zakładzie Mikrobiologii, Zakładzie Analityki Medycznej oraz Pracowni Serologii mają możliwość ich podglądu „on-line”, na stronie internetowej: https://wyniki.zozsanok.pl

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uruchomiliśmy dla Państwa, szybki dostęp do wyników badań laboratoryjnych. Umożliwiamy wygodny obieg informacji pomiędzy pacjentem a laboratorium. Pacjent ma możliwość korzystania z dostępu do wyników badań, bezpośrednio po ich zatwierdzeniu przez laboratorium.

W przypadku odbioru wyników on-line, pacjent ma dostęp 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do swoich wyników badań laboratoryjnych i zapoznania się z nimi, kiedy tylko znajdzie na to czas. Aby uzyskać dostęp do wyników, pacjent po pobranych badaniach otrzyma jednorazowy kod dostępu, a następnie po wprowadzeniu swoich danych do serwisu będzie miał możliwość wglądu do swoich badań. Dzięki temu, pacjent nie musi już dzwonić lub przychodzić osobiście po wyniki.